RU

Свобода вимагає у спікера даних про національність всіх депутатів

22.03.2013, 14:35
Свобода вимагає у спікера даних про національність всіх депутатів - Фото
Андрій Мохник
Сьогодні на засіданні Верховної Ради депутати від ВО Свобода Леонтій Мартинюк і Андрфй Мохникзажадали у голови парламенту Володимира Рибака дані про національність діючих народних депутатів.

Причину депутатського запиту пояснили в прес-службі політсили: інформація про національність становить значний суспільний інтерес і є частиною біографічних відомостей, згоду на розголошення яких політики надали під час реєстрації кандидатами в народні депутати, а саму інформацію про національність - при оформленні на роботу у Верховну Раду .
 
"Українці й представники національних меншин потребують інформації про те, чи є серед народних депутатів України представники їхньої національності, для того, щоб звертатися за захистом їхніх національних прав", - зазначив Мартинюк.

"Враховуючи, що головною метою голодомору-геноциду була зміна етнічного складу населення України та подальша асиміляція українців, які вижили, а керівництво в Україні здійснювала окупаційна адміністрація, насаджена Кремлем, питання національного складу керівництва держави є не просто цікавістю, а питанням державної ваги, в першу чергу - національної безпеки України. Відповідь на нього дасть розуміння, зокрема, того, чому нинішнє керівництво України все ще тяжіє до Москв ", - додав заступник глави фракції Свобода Мохник.

Досьє на Андрія Мохника 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини