RU

Свобода штурмує Одеську міськраду

21.12.2012, 12:09
Свобода штурмує Одеську міськраду - Фото
Олексій Костусєв
Близько сотні людей штурмують зал, де проходить сесія Одеської міськради. Двері в зал блокують самі депутати. У залі відчувається запах сльозогінного газу.

Мер Одеси Олексій Костусєв повідомив, що штурмують - представники партії Свобода і попросив втрутитися голову Одеської обладміністрації, міліцію і "Беркут", передає Інтерфакс-Україна.

Спочатку штурмуючі намагалися потрапити в будівлю, але їх затримувала охорона міськради. Потім опір охорони було подолано і представники організації увірвалися в фойє приміщення міськради.

У бійці використовується сльозогінний газ, вогнегасники та пожежні гідранти, в будівлі розбите як мінімум одне вікно.

Причина протесту представників Свободи - проект рішення міськради про перейменування близько 10 одеських вулиць, в тому числі - зміни назви вулиці Зоопаркової на вулицю Радянської Армії і перейменування вулиці Івана і Юрія Лип на вул. Пішеніна.

Крім Свободи, міськраду штурмують представники підприємців ринку Привоз та інших організацій.

При цьому депутати Одеської міськради помітно нервують, рішення приймаються в поспіху і без обговорення.

Нагадаємо, Одеська міськрада мала намір перейменувати вулицю Івана і Юрія Лип, названу на честь борця за незалежність України і його сина - ідеолога українського націоналізму, в вулицю Пішеніна - на честь власника трьох млинів, які працювали в тому місці при царизмі, Федора Пішеніна.

Перейменуванню також піддасться вулиця Зоопаркова. Після прийняття даного проекту рішення вона стане називатися вул. Радянської Армії. Таку назву раніше носила інша одеська вулиця, нині Преображенська.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини