RU

Свобода обіцяє контролювати всі засідання Кабміну

06.02.2013, 14:34
Свобода обіцяє контролювати всі засідання Кабміну - Фото
Ігор Мірошниченко
Народні депутати від ВО Свобода обіцяють відтепер контролювати  хід кожного засідання Кабінету міністрів України. Про це свободівці Ігор Мірошниченко та Юрій Сиротюк заявили журналістам після засідання уряду в середу, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сиротюк зазначив, що, згідно з Конституцією і законами України, народні депутати мають право бути присутніми на засіданнях Кабінету міністрів. "За законом, уряд за два місяці повинен подати програму розвитку, а уряд Азарова три роки був при владі, ніякої програми ми не побачили. Очевидно, ми, як парламентська опозиція, на яку покладені контрольні функції, присутні на засіданні, але не почули, що у Кабміну є якась стратегія. Сьогодні ми не бачили якоїсь робочої атмосфери в Кабміні", - сказав він.

За словами Сиротюка, зараз багато критикується робота парламенту, але там все розглядається відкрито, а в Кабміні багато рішень приймають, навіть не озвучуючи їх. "Найбільше, як парламентську опозицію, нас хвилює те, що ми не розуміємо, як можна контролювати уряд, як суспільство може розуміти, успішна його робота чи ні, якщо немає програми дій. Ми, звичайно, і далі маємо намір приходити на засідання Кабміну" , - сказав він.

ВО Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини