Свобода не згодна голосувати лише один раз на тиждень

25.12.2012, 13:36
Свобода не згодна голосувати лише один раз на тиждень - Фото
6b8d2a158327b5ddb1330bcf6d1e9382.jpg

Тягнибок пояснює ініціативу регіоналів тим, що "підприємцями та олігархами не з руки кожен день ходити в Раду"

Фракція ВО Свобода не погодиться на пропозицію більшості голосувати один раз на тиждень. Про це заявив лідер фракції Олег Тягнибок.

Політик зазначив, що регіонали вже озвучили цю пропозицію, але опозиційні фракції її ще не обговорювали. "Наша фракція буде виступати проти цієї пропозиції", - сказав Тягнибок, додавши, що депутати від Свободи розуміють наскільки складно чинній владі зібрати всіх своїх депутатів у сесійній залі, які "є не просто політиками, але в більшості своїй підприємцями, олігархами або тими, хто їх обслуговує ".

"Тому, напевно, їм не з руки приходити на роботу. Але вибачте, кожен депутат отримує зарплату, від якої ніхто не відмовляється. І ця певна винагорода від громадян за те, що ти з ранку приходиш сюди на роботу. Я не думаю, що робота буде плідною, якщо ми будемо голосувати раз на тиждень", - упевнений політик.

Тягнибок також звернув увагу на те, що регіонали посилаються на досвід європейських парламентів. "Якби вони повністю застосовували європейську практику парламентаризму, ми нічого не мали б проти. Але вони висмикують певні речі, які вигідні їм", - резюмував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні