RU

Свобода хоче, щоб підсумки по округу Пилипишина встановив ЦВК

01.11.2012, 12:03
Свобода хоче, щоб підсумки по округу Пилипишина встановив ЦВК - Фото
Скандальний окружком № 223
ВО Свобода звернулася до Центральної виборчої комісії зі скаргою на бездіяльність окружної виборчої комісії округу №223 у Шевченківському районі Києва. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив кандидат від Свободи Юрій Левченко.

"Ми подали офіційну скаргу до ЦВК на бездіяльність окружної комісії. Оптимальним варіантом буде, якщо вони візьмуть під свій контроль окружну комісію, і результати виборів на окрузі буде встановлювати Центральна виборча комісія", - зазначив Левченко, додавши, що законом така можливість передбачена.

За словами Левченка, вже очевидно, що ОВК не в змозі встановити результати виборів. На даний момент на сервер ЦВК внесені дані по 76-ти дільницях із 101. Ще по десяти прийнято рішення про перерахунок. "Де дані з ще 15 дільничних комісій? Вони у них є, вони прийняті, але даних по них ніде немає. Очевидно, що йде затягування процесу, наші опоненти могли щось придумати і якось переписати результати голосування", - сказав він .

Станом на 11:30 засідання окружкому не продовжилося. Вчора більша частина членів комісії, крім тих, хто залишився чергувати, розійшлися після 4:00 ночі. У залі засідань всю ніч чергували представники ВО Свобода, щоб забезпечити збереження боксів з бюлетенями.

Нагадаємо, на окрузі № 223 розгорнулася запекла боротьба. Центральна виборча комісія опрацювала всього 76,23% протоколів. Поки лідирує самовисуванець - представник влади Віктор Пилипишин - 28,37%. На другому місці з дуже незначним відставанням йде представник Свободи Юрій Левченко - 27,51%.

Учора ввечері на вході в комісію округу N223 у Шевченківському районі Києва сталася бійка між прихильниками ВО Свобода та двома десятками невідомих людей спортивної статури. Під час бійки був використаний сльозоточивий газ. Кандидат від Свободи Юрій Левченко, його однопартійці та журналісти закрилися в приміщенні, де засідає виборча комісія. Невідомі намагалися прорватися у приміщення, але представники Свободи і міліція утримали оборону на вході. Під час бійки були розбиті скляні двері входу в ОВК.

Кандидат Віктор Пилипишин свою  причетність до застосування сльозогінного газу заперечує.

Фоторепортаж: Бійка у скандальному окружкомі № 223 - в хід пішов газ

Конфігурація сил у новій Раді. Попередні підсумки (оновлюється)

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новини й аналітика

Результати виборів-2012 в режимі онлайн

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини