RU

Свобода хоче кримінального покарання за неперсональне голосування

02.09.2013, 12:27
Свобода хоче кримінального покарання за неперсональне голосування - Фото
Олег Тягнибок

У ВО Свобода наполягають на кримінальному покаранні за неперсональне голосування. Про це заявив лідер фракції Олег Тягнибок сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Тягнибок наголосив, що в основному на минулій сесії питання персонального голосування було врегульовано, однак окремі порушення фіксувалися. Зокрема, йдеться про факти неперсонального голосування, неповідомлення головою Верховної Ради про відсутніх на пленарному засіданні депутатів, а також про хаотичні зміни в порядку денному по ходу пленарного засідання.

Він наголосив, що на третій сесії депутати від ВО Свобода будуть реагувати на порушення регламенту Верховної Ради. Крім цього, Тягнибок зазначив: "Ми вважаємо, що слід було б найближчим часом... прийняти закон, проект якого 2212 вже зареєстровано "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини