RU

Свобода буде наполягати на розпуску Ради

06.02.2013, 13:07
Свобода буде наполягати на розпуску Ради - Фото
78b93947a0d74270d340ffa498c371e8.jpg
Партія Свобода готова наполягати на розпуску парламенту в тому випадку, якщо сесія не почне свою роботу протягом 30-ти днів, заявив заступник лідера фракції  Андрій Мохник сьогодні на брифінгу.

Він повідомив, що опозиція буде блокувати парламент протягом 30 днів, щоб змусити президента розпустити Раду.

Разом з тим, за словами голови фракції Батьківщина Арсенія Яценюка, всі проблеми опозиція буде вирішувати по мірі їх надходження. За його словами, зараз слід говорити не про право президента розпустити парламент, а про його обов'язки забезпечити персональне голосування в парламенті.

Яценюк підкреслив, що президент не має права підписувати закони, прийняті з порушенням Конституції України. "Янукович вже зробив більше 900 злочинів, оскільки він за свою каденцію підписав більше 900 законів, проголосованих з прямим порушенням Конституції, починаючи з харківських угод, коли тут Партія регіонів мордобій влаштувала, а зараз сидить і повчає нас, як потрібно себе вести культурно у Верховній Раді України. Вони мені нагадують анекдот про Міністерство культури, знаєте? "Це Міністерство культури?", - "Ні, це пральня", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини