RU

"Свобода" заявляє, що "якщо статус Криму не змінимо ми, його змінить Росія"

22.09.2008, 16:08

Всеукраїнське об'єднання (ВО) "Свобода" ініціює у Києві збори з приводу проведення Всеукраїнського референдуму з метою зміни статусу Криму. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київської організації "Свободи". На переконання активістів, "якщо статус Криму не змінимо ми, його змінить Росія".

Зокрема 27 вересня о 12:00 в Будинку архітектора (м. Київ, вул. Грінченко, 7) почнуться збори громадян із метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласній і скасування спеціального статусу Севастополя, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.

У свою чергу, лідер Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Мохник заявив, що "Свобода" вважає, що ліквідація кримської автономії і спеціального статусу міста Севастополя "позбавить Кремль можливості застосувати відпрацьований в Абхазії і Південній Осетії план вторгнення на територію чужої країни, що є частиною "путинскої доктрини".

За його словами, ескалація ситуації в Криму відбувається на наших очах. "Від антиукраїнської діяльності політичних партій, громадських організацій і "культурних центрів", відкритої підтримки цими організаціями збройних сил чужої, ворожої Україні держави і масової роздачі російських паспортів громадянам України московська агентура перейшла до відвертої прокремльовської політики в державних органах України", - наголосив А. Мохник.

За його переконанням, сьогодні для всіх очевидно, що кожний, хто відстоює автономний статус Криму, є "агентом впливу Москви". "Якщо статус Криму не змінимо ми, його змінить Росія – так, як це вона зробила для Абхазії і Південної Осетії", - підсумував активіст.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада Автономної Республіки Крим закликала Верховну Раду України визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії. За відповідне рішення проголосували 79 кримських депутатів з 90 присутніх на пленарному засіданні.

У свою чергу, в ВО "Свобода" вимагала ввести в Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду АРК і поміняти статус Кримської автономії з республіканського на обласний.

Довідка про ВО "Свобода" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини