RU

"Свобода" вимагає звільнити донецьких суддів за Бандеру

06.04.2010, 12:40

Донецька міська організація ВО "Свобода" вимагає негайно скасувати "рекомендоване рішення" Донецького окружного адмінсуду щодо Степана Бандери, звільнити суддів, які його прийняли, і відкрити проти них кримінальну справу за перевищення службових повноважень.

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", партійці впевнені, що рішенням щодо С.Бандери суд порушив Закон "Про державні нагороди України" і статут "Про звання Героя України", а також ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства.

"Донецький адміністративний окружний суд не має абсолютно жодних повноважень для розгляду такого позову. Такі дії є перевищенням службових повноважень, тому ми вимагаємо відкрити кримінальну справу проти суддів", - заявляють вони.

"Степан Бандера заслужив звання Героя України своїми справами, на відміну від Т.Засухи, Ю.Звягільського і подібних до них "героїв", які на підтвердження свого "геройства" мають лише металевий знак і паперове посвідчення", - підсумували партійці.

Нагадаємо, 22 січня В.Ющенко присвоїв лідеру Організації українських націоналістів С.Бандері звання "Героя України". Однак 2 квітня Донецький окружний адміністративний суд визнав незаконним і скасував Указ третього Президента про присвоєння С.Бандері цього звання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини