RU

"Свобода" вимагає позбавити Крим автономії

01.09.2008, 11:16

ВО "Свобода" вимагає змінити автономний статус Криму на обласний і скасувати спеціальний статус Севастополя. З цією метою "Свобода" проведе 2 вересня пікетування Верховної Ради під гаслом: "Автономія Криму - загроза національній безпеці України".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської організації ВО "Свобода", в об'єднанні відзначають: "Враховуючи загарбницьку політику Російській Федерації і рішення офіційної Москви про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії, автономних складових Грузії, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вважає, що автономія Криму та спеціальний статус міста Севастополь є надзвичайною загрозою національній безпеці держави... Для Росії ця невідповідність конституційному принципу унітарності України є зручним мотивом застосувати "грузинський сценарій" війни на території нашої держави".

"У зв'язку із цим вимагаємо внести у порядок денний третьої сесії ВР VI скликання і поставити на поіменне голосування питання про призначення всеукраїнського референдуму про зміну автономного статусу Криму на обласний і про скасування спеціального статусу м. Севастополь... У разі відмови внесення цього питання до порядку денного... або негативного результату голосування ВО"Свобода" організує збір підписів із вимогою призначити всеукраїнський референдум із народної ініціативи", - наголошують у "Свободі".

Довідка про ВО "Свобода" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини