RU

"Свобода" відправила Тягнибока на вибори

22.10.2009, 14:43

ХХІ з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висунув Олега Тягнибока кандидатом на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВО "Свобода", О.Тягнибок вказав, що "сама по собі участь кандидата від "Свободи" у президентських перегонах - це вже знакове явище. Оскільки вперше за роки незалежності націоналістична сила висуває власного кандидата на пост голови держави".

"Це - національна альтернатива пануючій лжееліті. Нас інколи питають: чи реально ви оцінюєте шанси на перемогу? Чи не краще підтримати якогось іншого, більш "прохідного" кандидата? По-перше, націоналісти шансів не питають… Кожні вибори ми розглядаємо лише як чергову необхідну сходинку на нашому шляху. По-друге, немає нічого більш хиткого, аніж покладатися на передбачувані "шанси", - сказав лідер "Свободи".

"Сьогодні під загрозою опинилася територіальна цілісність України, національна ідентичність і економічний суверенітет, майбутнє мільйонів українців. Усвідомлюємо, що тільки націоналісти можуть захистити українця від свавілля неукраїнської влади, повернути йому гідність і впевненість у завтрашньому дні, забезпечити можливість стати господарем власної долі і не відчувати себе чужоземцем на рідній землі", - наголосив О.Тягнибок.

Він вважає за необхідне провести корінне очищення влади через люстрацію і зміну системи влади.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини