"Свобода" відправила Тягнибока на вибори

22.10.2009, 14:43

ХХІ з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висунув Олега Тягнибока кандидатом на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГА

ХХІ з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висунув Олега Тягнибока кандидатом на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВО "Свобода", О.Тягнибок вказав, що "сама по собі участь кандидата від "Свободи" у президентських перегонах - це вже знакове явище. Оскільки вперше за роки незалежності націоналістична сила висуває власного кандидата на пост голови держави".

"Це - національна альтернатива пануючій лжееліті. Нас інколи питають: чи реально ви оцінюєте шанси на перемогу? Чи не краще підтримати якогось іншого, більш "прохідного" кандидата? По-перше, націоналісти шансів не питають… Кожні вибори ми розглядаємо лише як чергову необхідну сходинку на нашому шляху. По-друге, немає нічого більш хиткого, аніж покладатися на передбачувані "шанси", - сказав лідер "Свободи".

"Сьогодні під загрозою опинилася територіальна цілісність України, національна ідентичність і економічний суверенітет, майбутнє мільйонів українців. Усвідомлюємо, що тільки націоналісти можуть захистити українця від свавілля неукраїнської влади, повернути йому гідність і впевненість у завтрашньому дні, забезпечити можливість стати господарем власної долі і не відчувати себе чужоземцем на рідній землі", - наголосив О.Тягнибок.

Він вважає за необхідне провести корінне очищення влади через люстрацію і зміну системи влади.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спецпроект"Китай" на Днепре: коронакризис дарит экономике Украины шанс. Что надо сделать