RU

"Свобода" організовує добровольців для допомоги потерпілим від повені

04.08.2008, 11:50

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" організовує загони добровольців для допомоги потерпілим від повені. Зокрема, ця політсила бере під свою опіку соціально незахищених мешканців міст та сіл, які найбільше постраждали від стихії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВО "Свобода", члени об'єднання заявили, що починають організацію загонів добровольців, які допомагатимуть самотнім, немічним та немолодим людям, багатодітним і малозабезпеченим сім'ям відновлювати пошкоджені будинки – "осушувати, ремонтувати та відновлювати стіни, вставляти розбиті вікна, замінювати пошкоджену підлогу".

За словами активістів, без серйозної допомоги малозабезпечені українці ще довго не зможуть повернутися до нормального життя. "П'ять тисяч гривень компенсації за будинок, зруйнований повінню, навіть за умови, що ці гроші буде виплачено, – мізерна сума, щоб відновити будинок", - вважають вони.

Крім того, члени ВО "Свобода" запевнили, що допомагатимуть відновлювати соціальні будівлі - дитячі садки, сільські лікарні та школи, які постраждали від повені і потребують швидкої допомоги. Політики зауважили, що "Свобода" за свій рахунок закуповуватиме необхідні для відновлення пошкоджених будинків цеглу, цемент та лісоматеріали, насоси, якими можна буде викачувати воду із затоплених жител і підвалів, калорифери, щоб осушувати стіни. "Добровольців, які приєднаються до нас, забезпечимо необхідним одягом та продуктами харчування, надамо їм матеріальну компенсацію", - пообіцяли у "Свободі".

Довідка про ВО "Свобода" >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини