RU

Свободівець Іллєнко заявляє про фальсифікації на користь Гереги

29.10.2012, 14:52
Свободівець Іллєнко заявляє про фальсифікації на користь Гереги - Фото
Андрій Іллєнко
У Києві на виборчому окрузі N215 почалася тотальна фальсифікація. Про це в мережі Facebook написав кандидат в народні депутати від ВО Свобода по цьому округу Андрій Іллєнко.

"Ігорю Криниці голові ДВК 800317, на якій я впевнено переміг, пропонували $13000 за підробку протоколу. Протоколи з дільниць, де я перемагаю, відправляються на" уточнення "під різними абсурдними приводами. Протоколи з карусельних ділянок, куплених Герегою (Галина Герега), приймаються. На ОВК реально твориться повний бардак - пакети з протоколами і мішки з бюлетенями вільно відкриваються і потрошаться, в залі, де зберігаються документи, час від часу гасне світло. Здача виборчої документації свідомо затягується і саботується. Тепер вже стає очевидно - владу і Герегу на 215 окрузі влаштовує тільки два варіанти - або тотальна фальсифікація, або зрив виборів", - написав Іллєнко.

За даними Центральної виборчої комісії, за результатами підрахунку 24,05% протоколів, кандидат-самовисуванець Галина Герега набирає 35,47% голосів, Андрій Іллєнко - 30,87%, кандидат від партії УДАР Ігор Опадчій йде з результатом 18,58%.

Іллєнко закликав небайдужих громадян приїхати під ОВК (проспект Маяковського, 15) і захистити свій голос.

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини