RU

Свідок спроби підкупу "слуг народу" виступить у прямому ефірі

23.10.2019, 16:56
Свідок спроби підкупу
Давид Арахамія (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія анонсував оприлюднення в прямому телеефірі показань свідка про спроби підкупу депутатів із фінансового комітету.

Свідок візьме участь у шоу "Право на владу", яке вийде завтра на телеканалі 1 + 1, що належить олігархові Ігорю Коломойському.

Ця людина озвучить "свідчення про ці 30 тисячах доларів".

"Спочатку ми почули сигнали. Один депутат підійшов і сказав, що мені тут якісь люди пропонують 25 тисяч доларів за те, що я вийду або утримаюся від голосування. Ми це зафіксували. Тоді інший підійшов, каже: а мені 30 пропонують. Я кажу: давай ми ці сигнали передамо в правоохоронні органи, але це такий резонанс зараз, це вже правоохоронці повинні реагувати на публічні заяви, і я кажу: ну давайте тоді покажемо всій країні, хто це і як це", - розповів Арахамія.

На уточнююче питання, чи йде мова про свідка підкупу, Арахамія відповів: "Свідок того, що гроші пропонували. У нас немає прямих доказів. Інакше ми б уже спілкувалися з НАБУ, а не з журналістами".

За його словами, гроші пропонували посередники якогось олігарха: "Ніякий олігарх не підійде до депутата й не почне пропонувати гроші. Це якісь посередники".

У кінці 2017-го нардепи створили електронні "майданчики Яценка", які виступають посередниками між базою ФДМ та оцінювачами майна, й отримують за трансфер таких даних до 1800 грн із кожної операції. Законопроект №2047-д мав цю схему зруйнувати. Депутати СН у комітеті на чолі з Олександром Дубінським провалили цей законопроект. Екс-нардеп Сергій Лещенко заявив, що за провал нардепи нібито могли отримати до $30 000 хабара кожен. Для фігурантів зажадали проходження поліграфа.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини