Свавілля і беззаконня в ГПУ: повний текст заяви Каська

15.02.2016, 15:34
Свавілля і беззаконня в ГПУ: повний текст заяви Каська - Фото
Віталій Касько
Сьогодні заступник генпрокурора Віталій Касько оголосив про відставку. За його словами, останньою краплею став черговий перерозподіл главою ГПУ Віктором Шокіним обов'язків у відомстві. В результаті останніх змін, каже Касько, він втратив можливість вести і контролювати справи, в тому числі процес "діамантових прокурорів". Наводимо повний текст заяви заступника генпрокурора, зачитаний ним в ході брифінгу.

Прошу звільнити мене із займаної посади та з органів прокуратури за власним бажанням. Таке бажання обгрунтоване тим, що нинішнє керівництво прокуратури остаточно перетворило її в орган, де панують корупція та кругова порука, а будь-які спроби змінити цей порядок речей всередині прокуратури відразу і показово переслідуються. Тут працює не право і закон, а свавілля і беззаконня, а ключові позиції в Генпрокуратурі з кожним днем ​​обіймає все більше вихованців та послідовників сумно відомого Пшонки.

За ширмою нібито формально реформованого органу ховається все те ж політичне опікунство, прямий і тотальний тиск на слідчих і прокурорів, навмисна професійна деградація, бездіяльність і безкарність.

За нинішнього керівництва правоохоронний орган, від якого українці після Революції гідності очікували справедливих і прозорих розслідувань корупційних та інших злочинів режиму Януковича, остаточно перетворився на інструмент політичного залякування та заробітчанства.

Бути частиною органу, що замість охорони закону здійснює і толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу. Надто дорогою ціною платить Україна за очищення від корумпованих політиків, продажних правоохоронців і клептократів, які об'єдналися і стали єдиним центром прийняття рішень в країні.

Можливості допомогти і створити в Україні справжню прокуратуру європейського зразка при нинішньому керівництві Генеральної прокуратури остаточно вичерпані. Тому залишатися на займаній посаді я не бачу ніякого сенсу.


Читайте також: Інтерв'ю Касько: Реформа Сакварелідзе знівельована і це не смішно

 


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников