RU

Світ повинен визнати ЛНР і ДНР терористами - Порошенко

21.07.2014, 14:24
Світ повинен визнати ЛНР і ДНР терористами - Порошенко - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявив, що терористичні дії повинні отримати справедливу оцінку міжнародного співтовариства на рівні Ради безпеки ООН.

"Так звані Луганська і Донецька народні республіки повинні бути визнані терористичними організаціями не тільки в Україні, але і у всьому світі, і співпраця з ними має називатися допомогою тероризму", - сказав Порошенко, слова якого наводить прес-служба глави держави.

Порошенко зазначив, що збивши літак, бойовики здійснили три злочини - терористичний акт запуску ракети по цивільному літаку, знущання над тілами загиблих, зокрема, їх переміщення, а також знищення доказів та перешкоджання діяльності не тільки українській слідчій комісії, а й міжнародним експертам, які працюють у складі комісії ICAO.

Президент в черговий раз підкреслив, що представники країн, чиї громадяни постраждали в трагедії літака, запрошені до роботи в комісії для того, щоб здійснити максимально прозоре розслідування обставин трагедії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини