Світ не визнає вибори до Держдуми РФ за участю Криму - МЗС

18.08.2016, 15:17
Світ не визнає вибори до Держдуми РФ за участю Криму - МЗС - Фото
6f9d851546a7898d2b720a9bfbad1b18.jpg

В Україні зазначають, що результати цих псевдовиборів будуть нікчемними і такими, що не створять жодних правових наслідків

Україна і міжнародне співтовариство не визнають вибори в Держдуму РФ, якщо голосування буде проходити на території окупованого Росією Криму. Про це заявляє Міністерство закордонних справ України, повідомляє прес-служба відомства.

У зв'язку з затвердженням глави Місії спостерігачів від СНД на виборах до Держдуми РФ, які мають відбутися 18 вересня 2016 року, МЗС України направило до виконкому СНД ноту з офіційною позицією з приводу намірів Росії поширити їх проведення на тимчасово окуповану територію АР Крим та м.Севастополь.

В Україні вважають, що такі дії держави-окупанта демонструють зневагу державним суверенітетом України, нормами і принципами міжнародного права.

"В Україні наголошують, що результати цих псевдовиборів будуть нікчемними і такими, що не створять жодних правових наслідків, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародним співтовариством, що поставить під сумнів їх легітимність в цілому", - йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що Україна виступає категорично проти направлення спостерігачів місії на тимчасово окуповану територію АР Крим та м.Севастополь.

"Будь-яка участь в так званому спостереженні за виборчим фарсом буде розглядатися як недружній крок, а відвідування АР Крим та м.Севастополь в порушення встановленого законодавством України порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї потягне за собою відповідальність", - заявили в МЗС .

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні