RU

Свідок зізнався, чому у справі спливло прізвище Тимошенко

14.02.2013, 11:41
Свідок зізнався, чому у справі спливло прізвище Тимошенко - Фото
Ігор Мар'їнков вважається ключовим свідком сторони обвинувачення
Свідок Ігор Мар'їнков в ході сьогоднішнього допиту розповів, чому прізвище Юлії Тимошенко у справі про вбивство Євгена Щербаня спливло тільки зараз.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, захисник Сергій Власенко цікавився у Мар'їнкова, чи був присутній той особисто на хоча б одній з описаних ним зустрічей Павла Лазаренка чи Тимошенко з іншими фігурантами справи. Свідок визнав, що не був.

Також він визнав, що не був знайомий ні з Тимошенко, ні з Лазаренком, ні з Кириченком.

Власенко поцікавився, чому прізвище Тимошенко не фігурувало в його показаннях раніше. "Тоді мені відразу сказали, що "Тимошенко нас не цікавить". Так, у них стався розкол у "Громаді", вона створила свою партію, сіла віце-прем'єром собі спокійно, ходила чай пила з Кучмою. Думаю, і не тільки чай, і не тільки пила", - сказав він.

Мар'їнков підкреслив, що через це і не акцентував свої свідчення на Тимошенко.

На уточнююче запитання Власенка, чи означає це, що він багато років приховував важливу для слідства інформацію, свідок сказав: "Хочете, вважайте так, десь лукавив".

"А чому зараз не лукавите?", - запитав захисник.

"Я думаю, що правда колись повинна восторжествувати", - відповів свідок

"Тобто, ви брехали 10 років слідству, а зараз вирішили, щоб правда восторжествувала?", - запитав Власенко.

Після цього Власенко попросив Мар'їнкова описати Тимошенко, коли він бачив в готелі Національний. "Коси у неї не було, блондинкою не була, маленька, зачісочка у неї була до плечей. В костюмі, Луї Вітон напевно, туфельки сантиметрів 15-17, Шанель пахла", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини