RU

Свідок у справі Луценка заявив про прихований прокурорський тиск

17.01.2012, 15:44
Свідок у справі Луценка заявив про прихований прокурорський тиск - Фото
Суддя Сергій Вовк вислухав 62-го свідка у справі Луценка
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході допиту свідок заявив про тиск з боку прокуратури.

Микола Легенький раніше обіймав посаду заступника начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

У ході допиту свідок повідомив, що попередньою підготовкою планів урочистих заходів з відзначення Дня міліції займалися Департамент кадрового забезпечення та Управління соціально-гуманітарної роботи, яке він очолював. Проведення таких заходів, за словами свідка, проходило на виконання указу президента від 1993 року.

"Оскільки всі пункти плану заходів заздалегідь пророблялися, а потім візувалися відповідними службами, то відповідно, і міністр візував такий план заходів", - сказав він.

Свідок повідомив, що на святкування Дня міліції у 2008-2009 роках були передбачені офіційні заходи за участю вищих осіб держави. "Порядок проведення урочистих заходів був узгоджений з протокольними службами Секретаріату президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради, а також були відпрацьовані питання щодо іноземних делегацій", - уточнив свідок.

Відповідаючи на питання прокурорів про діючу на той час постанову Кабміну про обмеження святкових заходів, свідок повідомив, що у зв'язку з дією даного документа було скасовано офіційний прийом і святковий феєрверк.

"Міністр особистих вказівок щодо плану заходів ні в ході підготовки, ні після не надавав", - наголосив він.

На питання адвоката Олексія Баганця про те, скільки разів свідок викликався на допити, він повідомив, що двічі. "Чи здійснювався на вас тиск з боку слідства?", - запитав адвокат.

"Прямого тиску не було, а натяки, можливо, були. Я лише процитую, близько до тексту: "От я не розумію, чому ви так захищаєте Луценка. Що скажете? Мені ж теж треба думати, як по вас винести 6 пункт 2", - розповів Легенький, уточнивши, що фраза належить слідчому Войченку.

Разом з тим, свідок запевнив, що на його свідчення слова слідчого не вплинули.

Нагадаємо, що "6 пункт 2" - це ст. 6, ч.2 КПК України "обставини, що виключають провадження у кримінальній справі за відсутністю в діянні складу злочину".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини