RU

Свідок у справі Луценка заявила про тиск під час слідства

20.01.2012, 05:42
Свідок у справі Луценка заявила про тиск під час слідства - Фото
Фото: nso.org.ua
Свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Богдана Василенко заявила про тиск на неї під час досудового слідства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це вона заявила вході засідання Печерського суду 19 січня.

Василенко, яку в травні 2008 року булу призначено на посаду головного інспектора відділу поточної діяльності апарату міністра, відмовилася від вільних свідчень і лише відповідала на запитання.

Вона розповіла, що Леоніда Приступлюка знала, оскільки він працював з тодішнім міністром Юрієм Луценко. "На досудовому слідстві, коли мене запросили на допит, слідчий Войченко ставив питання і намагався нав'язати свою думку щодо моїх тих чи інших відповідей і у нас виникали розбіжності", - сказала вона.

Свідок додала, що коли було роздруковано протокол допиту, вона побачила, що там надруковано те, що не відповідало дійсності. "Я попросила передрукувати протокол. Дещо він відкоригував, але дещо ні", - сказала вона.

Слідчий Віктор Клименко запитав: "Ви погодилися із запропонованою редакцією протоколу?". Свідок пояснила, що її допитували вже дуже довго. "Мені пояснили, що у мене буде можливість виступити в суді. Я підписала і пішла, тому що стан у мене був дуже поганий", - сказала вона.

"Слідчий Деркач мені сказав: мені дуже шкода, але буде суд, там все розкажете, як було", - додала вона.

Свідок заявила, що розцінює поведінку слідчих як тиск. "Основне, що говорили, що я не буду більше працювати. І що слідчий Войченко не збирається через протокол мого допиту позбавлятися роботи. Там дуже багато було всього сказано, зараз все не згадаю", - сказала вона.

"Мені пропонували написати заяву, що я не хочу давати свідчення в суді", - також додала вона.

Вона наполягла саме сьогоднішні свої свідчення вважати правдивими.

При цьому, як зазначає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за зовнішнім виглядом свідка було помітно, що дівчина сильно хвилювалася під час виступу - на очі їй періодично накочувались сльози.

Нагадаємо, 19 січня, завершилося судове засідання у справі Луценка, яке тривало більше 14 годин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини