RU

Свідок у справі Луценка не зрозумів, навіщо його викликали в суд

02.07.2012, 12:35
Свідок у справі Луценка не зрозумів, навіщо його викликали в суд - Фото
Юрій Луценко
Печерський районний суд Києва допитав дев'ятого свідка у кримінальній справі стосовно екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка представника СБУ Сергія Батракова, який був присутній під час робочих нарад слідчих у справі про отруєння Віктора Ющенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своїх свідченнях Батраков зазначив: "Матеріали справи мені не відомі, я не допитувався по цій справі і нічого не можу сказати".

За словами свідка, про цю справу він дізнався зі ЗМІ. "Прізвище Давиденко (Валентин Давиденко - водій колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка, - ред.) мені відоме зі ЗМІ", - додав він.

Братков підкреслив, що допитувався за фактом отруєння Ющенка, а не по справі, яка зараз розглядається в суді.

При цьому Луценко поставив запитання судді Ганні Медушевській, на якій підставі Батракова викликали сьогодні до суду. Суддя питання проігнорувала.

Свідок не зміг дати відповідь на питання адвоката Олексія Баганця про те, свідком чого він є. За словами Батракова, йому також не відомо нічого про проведення ОРД щодо Давиденка.

На питання екс-міністра, чи відомі свідкові будь факти про злочини Луценка, Батраков відповів негативно.

"Дякую. Я вважаю, що фарс під виглядом виклику свідка по іншій кримінальній справі до цього суду для формування об'єктивного суду в Україні на цьому можна припинити", - підкреслив Луценко.

Нагадаємо, сьогодні о 11:00 продовжилося судове засідання у кримінальній справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо так званого отруєння Ющенка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини