RU

Свідок у справі Луценка: екс-міністр невинний

09.11.2011, 11:23
Свідок у справі Луценка: екс-міністр невинний - Фото
d08cdc97f746f08e2499c909b6702e62.jpg
У Печерському суді Києва завершився допит чергового свідка у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олександра Пантелішіна, який у грудні 2007 року працював керівником господарського управління МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході допиту свідок розповів, що Леоніда Приступлюка знав як водія міністра Луценка.

За його словами, до нього як до начальника господарського управління від керівника автогосподарства МВС Орбана надійшли документи на закріплення Приступлюка за службовим автомобілем. За словами Пантелішіна, папери відповідали всім вимогам, тому він їх підписав.

"Це ж не тільки за ним одним закріпили, це процедура, яка проходить практично кожен день", - сказав він.

На питання захисту, чи відомі свідкові факти або обставини, які підтверджують, що Луценко скоїв інкриміновані йому злочини, Пантелішін сказав: "Мені невідомо. І я не знаю, чи маю я право говорити це в суді чи ні, але моя думка - міністр невинний" .

Сам Луценко запитав у Пантелішіна, чи пам'ятає він якісь незаконні вказівки. "Я від вас ніяких незаконних наказів, доручень чи вказівок не отримував", - відповів він.

Нагадаємо, це був 36-й свідок з боку обвинувачення із заявлених 148. Більшість з них під час допиту давали свідчення на користь Луценка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини