RU

Свідок розповів, як Луценко заощадив на оренді "України"

17.01.2012, 14:52
Свідок розповів, як Луценко заощадив на оренді
Фото: nso.org.ua
Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка допитав 61-го свідка Олександра Ембулатова, який з жовтня 2008 року до березня 2010 року обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході допиту Ембулатов повідомив, що в 2009 році підписував документи про оренду палацу "Україна" для проведення урочистих заходів з нагоди Дня міліції.

Він наголосив, що завізував цей документ після відповідних служб, зокрема, юридичного та фінансового департаментів МВС, які перевіряли документи на відповідність чинному законодавству. "На документі жодних заперечень не було", - сказав Ембулатов.

За словами свідка, фінансові витрати з бюджетних коштів проводилися тільки на оренду залу в палаці "Україна" відповідно до кодів економічної класифікації видатків, інші витрати не проводилися.

"За весь період служби в МВС міністр Луценко не давав мені незаконних вказівок", - заявив Ембулатов.

Юрій Луценко запитав у свідка, чи можна було проводити урочисті заходи в клубі МВС. Ембулатов нагадав, що клуб МВС з 2003-го року був на ремонті, що вимагало 5-6 млн.грн. державних коштів. "І в приміщенні клубу неможливо було б вмістити всіх запрошених - особовий склад, офіційних осіб, іноземні делегації та інших", - зазначив свідок.

Крім того свідок повідомив, що МВС домоглося знижки на оренду палацу "Україна" в 2009 році. "Ми навпаки, знижки добилися: замість 360 тис.грн. заплатили 300 тисяч", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини