RU

Свідок розповів, як Луценко орендував Палац "Україна"

18.01.2012, 13:47
Свідок розповів, як Луценко орендував Палац
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Печерський суд завершив допит 72-го свідка у справі Юрія Луценка - колишнього директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України Сергія Копитова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході допиту свідок повідомив, що в 2009 році підготував і підписав договір і платіжне доручення про перерахування на розрахунковий рахунок ДП "Національний палац мистецтв "Україна" коштів, після чого відправив його для виконання до Державного казначейства України.

Копитов уточнив, що договори щорічно готуються згідно з планом заходів, присвячених Дню міліції. У 2009 році в план заходів були внесені корективи у зв'язку з дією постанови Кабміну про скасування святкових заходів. Відповідно, в МВС були скасовані святкові феєрверки та фуршети. Копитов додав, що міністр Луценко погодився з такими змінами.

Свідок заявив, що в 2009 році в жодного з департаментів МВС не було зауважень до плану заходів, після візування всіма департаментами документи передали на підпис міністрові.

Бюджетні кошти були витрачені тільки на оренду палацу "Україна" та квіткову продукцію.

За його словами, якби документи не відповідали законодавству, то Держказначейство не провело б оплату.

Адвокат Ігор Фомін поцікавився у свідка, чи втручався Луценко у складання плану заходів, чи наполягав на оренді саме палацу "Україна". Копитов на це питання відповів негативно: таких втручань не було, і все відбувалося як зазвичай.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини