RU

Свідок: Пенсія водієві Луценка була нарахована законно

23.11.2011, 13:11
Свідок: Пенсія водієві Луценка була нарахована законно - Фото
ba38c4d081e8f388574eaeb768657eda.jpg
Один з ключових свідків у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ярослав Усик заявив, що порушень при нарахуванні пенсії водієві Леоніду Приступлюку не було.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Усик під час допиту підтвердив, що в його обов'язки входила підготовка пенсійних документів, які він потім передавав до пенсійного відділу.

"Пенсійні розрахунки Приступлюка були складені мною і перевірені керівником відділу управління. Всі розрахунки були складені на підставі послужного списку в особовій справі Приступлюка з дотриманням відповідних правил. Порушень законодавства при складанні пенсійних розрахунків не було", - сказав він.

При цьому свідок додав, що від міністра Луценка жодних вказівок щодо Приступлюка не отримував.

За словами Усика, цивільний стаж в міліцейський був зарахований Приступлюку відповідно до листа Кабміну, висновку комісії МВС, а також наказу з нарахування стажу.

Говорячи про те, чи перший це випадок подібного зарахування стажу, Усик сказав, що це практикується і зараз. "Ця практика починається з історії незалежності України", - сказав він.

Захист називав Усика важливим свідком, оскільки саме він готував документи з нарахування пенсії Приступлюку.

Нагадаємо, Ярослав Усик був головним інспектором відділу комплектування центрального апарату департаменту кадрового забезпечення МВС України. За ним, крім інших структурних підрозділів, був закріплений і апарат міністра внутрішніх справ, він вів і оформляв особисті справи співробітників. Крім цього, Усик займався підготовкою пенсійних розрахунків та наданням аналітичних інформацій кадрового характеру.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини