RU

Свідок Гайдук не знає про причетність Тимошенко до вбивства

16.04.2013, 11:52
Свідок Гайдук не знає про причетність Тимошенко до вбивства - Фото
Гайдук в суді
Екс-співвласник корпорації ІСД Віталій Гайдук заявив що не знає, чи замовляла Юлія Тимошенко вбивство народного депутата Євгения Щербаня.  Про це він сказав сьогодні в суді, виступаючи як свідок, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на запитання захисника ув'язненої Андрія Кожем'якіна, чи є у нього прямі докази причетності Тимошенко до замовлення вбивства, бізнесмен сказав: "Прямих доказів, що Юлія Тимошенко була замовником цього вбивства, у мене немає. Як немає і прямих доказів того, що вона не була замовником . Цього я просто не знаю, і таке питання до мене є некоректним".

Нагадаємо, в Апеляційному суді Києва 16 квітня почався допит мільярдера Віталія Гайдука як свідка у справі про вбивство Щербаня. Слідчий суддя на цьому допиті - Оксана Царевич. Інтереси екс-прем'єра представляють її захисники Андрій Кожем'якін, Сергій Власенко та Олександр Плахотнюк. Присутні також сини вбитого бізнесмена Євген та Руслан, які мають статус потерпілих. Тимошенко в суд не доставлена.

Сьогодні Гайдук підтвердив, що він особисто знайомий з Тимошенко, був знайомий з убитим Щербанем і його синами. Він також розповів, що відносини між корпораціями ЄЕСУ та ІСД були нормальними і всі виникаючі протиріччя вирішувалися за столом переговорів.

Раніше в суді в якості свідка допитали бізнесмена Сергію Таруту. Відповідаючи на запитання захисника екс-прем'єра Андрія Кожем'якіна, Тарута заявив, що йому нічого не відомо про причетність Тимошенко до замовлення вбивства Щербаня. У суді співвласник корпорації ІСД також розповів про конфлікт між компанією Індустріальний союз Донбасу та корпорацією Єдині енергетичні системи України. Тарута уточнив, що це був комерційний конфлікт без ворожих відносин.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини