RU

Свідок: Було замовлення від Лазаренка в інтересах Тимошенко

14.02.2013, 10:44
Свідок: Було замовлення від Лазаренка в інтересах Тимошенко - Фото
Ігор Мар'їнков вважається ключовим свідком сторони обвинувачення
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після вчорашніх бійок на сьогоднішнє засідання до зали допустили тільки учасників процесу, представників ЗМІ та дипломатів. Засідання розпочалося зі стадії прямого допиту, питання свідкові зараз ставлять прокурори.

Так, прокурор поцікавився, чи знав Мар'їнков, що багато осіб, про яких він розповідав у вільних показаннях, належали до кримінального світу. "Так, я знав", - підтвердив він.

Після цього прокурори поцікавилися, що Мар'їнкову відомо про обставини замовлення вбивства Щербаня. "Я дізнався про це в серпні 1997 року, коли Рябін лікувався в Києві. Я його запитав, чому ви всі такі психопаточні ходите? Він сказав, що було замовлення від Павла Лазаренка в інтересах  Юлії Тимошенко. Їй загрожувала якась небезпека. І було замовлення на Момота і Щербаня ", - сказав свідок. Мар'їнков уточнив, що в оплаті йшлося про суму в $1,8 - 2 млн.

Він продовжив, що уточнив у Рябіна, чому ті вплуталися в таку історію. "Він мені відповів, що Паша (Лазаренко, - ред.) сказав, що треба виконати таку роботу в інтересах Тимошенко, а платити буде Юля. Рябін мені говорив, що Паша сказав Мазі, що існує загроза від донецьких Юлі", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні ключовий свідок звинувачення дав вільні свідчення в суді у справі проти Тимошенко. Мар'їнков повідомив, що з Тимошенко особисто не знайомий. У своїх вільних свідченнях він розповідає про події 1994-1996 року, про своє знайомство і зустрічі з різними фігурантами справи Щербаня - Кушніром, Фере, Кравченком.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини