Свідків вбивств на Майдані просять звертатися на гарячу лінію

09.07.2014, 12:47
Свідків вбивств на Майдані просять звертатися на гарячу лінію - Фото
3ff894b5b983e7f7f445a4375ffe0c75.jpg

Більшість з 123 смертей під час подій на Майдані досі не розслідувані

Адвокати сімей Небесної сотні закликають свідків трагічних подій на Майдані повідомляти відому їм інформацію на телефон гарячої лінії. Про це сказано в повідомленні Євромайдан SOS.

"Після лютневих подій тільки ледачий не закликав знайти і покарати винних у вбивствах на Майдані. Але це не так просто. Попередня влада, яку деякі прямо називають організованим злочинним угрупованням, добре подбала про те, щоб замести сліди. Одяг, зброя, патрони - речових доказів вкрай мало. По суті, єдина надія на встановлення справедливості та покарання винних у страшних злочинах проти Майдану - це свідки. Раніше з проханнями дати свідчення неодноразово зверталася Генпрокуратура і родичі загиблих. Тепер адвокати сімей Небесної сотні закликають свідків трагічних зимових подій повідомляти інформацію на спеціальну гарячу лінію, створену Євромайдан SOS (095) 258-22-11", - підкреслюється в повідомленні.

Представник Євромайдан SOS Тарас Гаталяк зазначив: "Свідоцтва ми збираємо по всіх основних зимових епізодах, пов'язаних з летальними наслідками на Майдані, а саме: січневі смерті (Нігоян, Жизневський, Сеник), 18 лютого в Маріїнському парку, 18 лютого ввечері на Майдані (біля вулиці Інститутської), поодинокі смерті 19 лютого і масові вбивства на Інститутській 20 лютого"​​.

"Ми зацікавлені в тому, щоб, по-перше, були встановлені реально винні особи. А по-друге, щоб не були засуджені невинні. Зараз ми виходимо на стадію пред'явлення звинувачень, які повинні бути обгрунтованими", - підкреслив адвокат однієї з родин Небесної сотні Павло Дикань.

"Проблема полягає в тому, що невідомо, звідки саме стріляли в більшість із загиблих. Адже це визначається моментом смерті, тим, де і як лежить тіло. А цей момент упущений. Численні відеоматеріали дають нам можливість зрозуміти, звідки стріляли лише в деяких із загиблих . У більшості ж випадків - вся надія на свідків. Саме тому ми, адвокати, і просимо людей, які бачили смерті майданівців, звертатися на гарячу лінію. Це вкрай важливо", - сказав Дикань.

Нагадаємо, за час подій на Майдані загинули 123 людини, 32 числяться в списках зниклих без вісті.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами