RU

Свідків вбивств на Майдані просять звертатися на гарячу лінію

09.07.2014, 12:47
Свідків вбивств на Майдані просять звертатися на гарячу лінію - Фото
3ff894b5b983e7f7f445a4375ffe0c75.jpg
Адвокати сімей Небесної сотні закликають свідків трагічних подій на Майдані повідомляти відому їм інформацію на телефон гарячої лінії. Про це сказано в повідомленні Євромайдан SOS.

"Після лютневих подій тільки ледачий не закликав знайти і покарати винних у вбивствах на Майдані. Але це не так просто. Попередня влада, яку деякі прямо називають організованим злочинним угрупованням, добре подбала про те, щоб замести сліди. Одяг, зброя, патрони - речових доказів вкрай мало. По суті, єдина надія на встановлення справедливості та покарання винних у страшних злочинах проти Майдану - це свідки. Раніше з проханнями дати свідчення неодноразово зверталася Генпрокуратура і родичі загиблих. Тепер адвокати сімей Небесної сотні закликають свідків трагічних зимових подій повідомляти інформацію на спеціальну гарячу лінію, створену Євромайдан SOS (095) 258-22-11", - підкреслюється в повідомленні.

Представник Євромайдан SOS Тарас Гаталяк зазначив: "Свідоцтва ми збираємо по всіх основних зимових епізодах, пов'язаних з летальними наслідками на Майдані, а саме: січневі смерті (Нігоян, Жизневський, Сеник), 18 лютого в Маріїнському парку, 18 лютого ввечері на Майдані (біля вулиці Інститутської), поодинокі смерті 19 лютого і масові вбивства на Інститутській 20 лютого"​​.

"Ми зацікавлені в тому, щоб, по-перше, були встановлені реально винні особи. А по-друге, щоб не були засуджені невинні. Зараз ми виходимо на стадію пред'явлення звинувачень, які повинні бути обгрунтованими", - підкреслив адвокат однієї з родин Небесної сотні Павло Дикань.

"Проблема полягає в тому, що невідомо, звідки саме стріляли в більшість із загиблих. Адже це визначається моментом смерті, тим, де і як лежить тіло. А цей момент упущений. Численні відеоматеріали дають нам можливість зрозуміти, звідки стріляли лише в деяких із загиблих . У більшості ж випадків - вся надія на свідків. Саме тому ми, адвокати, і просимо людей, які бачили смерті майданівців, звертатися на гарячу лінію. Це вкрай важливо", - сказав Дикань.

Нагадаємо, за час подій на Майдані загинули 123 людини, 32 числяться в списках зниклих без вісті.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини