RU

Свідки у справі Тимошенко підтримали позицію ГПУ, - Кузьмін

12.08.2011, 12:14
Свідки у справі Тимошенко підтримали позицію ГПУ, - Кузьмін - Фото
9a320696329a48c584ac3b0f60cc9d5f.jpg

Свідки у справі Тимошенко підтримали позицію ГПУ, - Кузьмін

Свідки обвинувачення по кримінальній справі проти Юлії Тимошенко в Печерському суді Києва підтримали лінію обвинувачення прокуратури. Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін (на фото) в інтерв'ю Фокусу.

"Жоден зі свідків обвинувачення не перейшов на бік Тимошенко. Вони дають свідчення, що викривають підсудну, повністю підтверджують сказане слідчим прокуратури", - вважає Кузьмін.

Коментуючи питання про директиви уряду, він зазначив, що згідно із законом діяльність прем'єр-міністра регулюється Конституцією, законом про Кабінет міністрів і регламентом. "Конституція чиновнику дозволяє лише дії, які прямо передбачені в законі. І все. Немає в законі дозволу здійснювати які-небудь дії - отже, для чиновника це означає заборону", - зазначив Кузьмін.

"Жоден закон України і регламент Кабміну не дозволяє прем'єр-міністру підписувати такі директиви одноосібно", - додав він.

Реагуючи на питання, що свідок у справі Тимошенко - екс-міністр палива і енергетики Юрій Продан підтримав лінію захисту екс-прем'єра, заявивши, що прямо Тимошенко екс-голові правління Нафтогазу України Олегу Дубині директиви не передавала, і отже, порушення порядку документообігу не було, Кузьмін прокоментував, що Продан "так не говорив". "Сказав, що точно не пам'ятає, але йому здається, що документи передавалися через нього", - сказав перший заступник генпрокурора.

"А ось Дубина і йому, і Тимошенко нагадав, що спочатку Тимошенко вручила директиви Дубині, а потім Дубина вже передав їх Продану для підпису", - додав Кузьмін.

Ренат Кузьмін: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини