Суверенітет України повинен бути відновлений - Обама

28.09.2015, 18:00
Суверенітет України повинен бути відновлений - Обама - Фото
Барак Обама
США не можуть залишатися осторонь від ситуації з порушенням суверенітету України. Про це заявив президент США Барак Обама, виступаючи на Генеральній асамблеї ООН.

За його словами, якби РФ спочатку намагалася вирішити кризу в Україні дипломатичним шляхом, зараз все було б по-іншому. Він підкреслив, що суверенітет України повинен бути відновлений, з кризи потрібно знайти політичний вихід. "Народ України зараз найбільше зацікавлений в тому, щоб приєднатися до Європи, а не до Росії. Через санкції зупинився рух капіталу, відбувається спад економіки, падає рубль. Відбувається еміграція добре освічених росіян. Уявіть собі зворотну ситуацію: якби Росія пішла шляхом справжньої дипломатії, працювала з міжнародним співтовариством для забезпечення того, щоб інтереси Росії були б огороджені. Це було б краще не тільки для України і для Росії, але і краще для всього світу. Саме з цієї причини ми як і раніше наполягаємо, щоб ця криза була врегульована, щоб забезпечити контроль над своєю територією і забезпеченням свого майбутнього всієї України", - сказав президент США.

Обама зазначив, що у США не багато економічних інтересів в Україні, але закрити очі на ситуацію з порушенням суверенітету України вони не можуть. "Все, що відбувається в такій країні, як Україна, може статися і в будь-якій іншій з країн світу. Ось у чому полягає основа санкцій, які США і партнери встановили щодо Росії. Це не прагнення повернутися до холодної війни. Цілий ряд політиків і коментаторів у США незмінно і з великим скептицизмом ставилися до Росії. Зараз вони впевнені, що знову спалахнула холодна війна", - заявив глава США. За словами Обами, санкції не спрямовані на ізоляцію Росії, вони спрямовані на вирішення кризи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю