RU

Сушкевича призначено уповноваженим з прав людей з інвалідністю

03.12.2014, 17:41
Сушкевича призначено уповноваженим з прав людей з інвалідністю - Фото
Валерій Сушкевич, Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)
Президент України Петро Порошенко своїм указом № 911/2014 призначив Валерія Сушкевича уповноваженим президента з прав людей з інвалідністю.

"Призначити Сушкевича Валерія Михайловича уповноваженим президента України з прав людей з інвалідністю", - йдеться в документі, оприлюдненому на сайті глави держави.

Указ був підписаний під час зустрічі з людьми з обмеженими можливостями, яка відбулася у Міжнародний день інвалідів. Перед цим 1 грудня глава держави своїм указом створив в Україні інститут уповноваженого президента з прав людей з інвалідністю.

На зустрічі Порошенко повідомив, що під час проведення консультацій щодо кандидатур на посаду уповноваженого фактично всі висловилися за призначення Сушкевича. Президент запевнив у своїй підтримці уповноваженого у вирішенні проблем, що стоять перед людьми з обмеженими можливостями, захисту та забезпечення реалізації їх прав. "Необхідно робити все для того, щоб захистити права людей з обмеженими можливостями. Я тут ваш партнер, ваш союзник", - заявив глава держави.

Сушкевич назвав рішення про введення в Україні інституту уповноваженого президента з прав людей з інвалідністю проявом європейського підходу до людей з особливими потребами. На його думку, це дозволить людям з інвалідністю відстояти своє право бути рівними у суспільстві. "Це дуже ефективний механізм. Важливо, що ми разом з президентом будемо створювати суспільство для всіх, змушуючи виконавчу владу через Інститут уповноваженого створювати рівні права і можливості для всіх", - сказав він.

У прес-службі глави держави відзначили, що Сушкевич багато років працює над вирішенням проблем людей з обмеженими можливостями. Він є президентом Національного комітету спорту інвалідів України (Національного паралімпійського комітету України), головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання "Національна Асамблея інвалідів України".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини