RU

Сусідка по камері Тимошенко ризикує життям, - Власенко

12.09.2012, 14:46
Сусідка по камері Тимошенко ризикує життям, - Власенко - Фото
Сергій Власенко (фото - byut.com.ua)
Життю сусідки по камері  Юлії Тимошенко Юлії Абапловій загрожує небезпека у Качанівській виправній колонії. Про це сьогодні на прес-конференції заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко нагадав, що Юлія Абаплова знаходилася в одній камері з Тимошенко з першого дня її перебування у Качанівській колонії. Після того як до Тимошенко в камері застосували силу (нібито щоб відвезти її до лікарні, - ред.), на Абаплову, за його словами, почали чинити тиск з тим, щоб вона заявила, що екс-прем'єра побила саме вона. "Після її відмови давати неправдиві свідчення її ізолювали в межах колонії, до неї не допускали ні родичів, ні захисників, ні адвокатів, ні інших ув'язнених, і протягом п'яти місяців її кожен день психологічно обробляли", - зазначив він.

Власенко повідомив, що ще в березні Абаплова написала на його ім'я документ на дев'яти сторінках "з метою убезпечити себе і свою сусідку по камері Тимошенко Юлію Володимирівну". Документ датований 25 березня 2012 року. Деякі витяги Власенко зачитав. Як випливає з тексту, начальник оперативного відділу Качанівської колонії Володимир Щербак цікавився інформацією про Тимошенко і передавав її своєму начальнику в Києві якомусь Ігорю Сергійовичу. "Їх цікавила вся інформація, що стосується Юлії Володимирівни: що вона їсть, чи займається спортом, хто їй пише, хто до неї повинен приїхати, її партійна робота і так далі", - сказано в документі.

За словами Власенка, Абаплова також свідчить про те, що 24 березня 2012 року Щербак та його київський начальник заявили їй про необхідність зустрітися з журналістами. "Я повинна розповісти журналістам, яка Тимошенко погана, що вона живе в ідеальних умовах, що для неї все роблять, а вона всіх використовує. Але я знаю, що це не так. Якщо спочатку було на меті  по максимуму зіпсувати життя Тимошенко, то останнім час це зводиться до того, що вона не повинна живою вийти з колонії. Вони знущаються над нею як хочуть. Коли вона хотіла подзвонити мамі і попросила, щоб її відвезли до телефонів, їй вони сказали, що не мають права цього робити. А в розмовах між собою говорять, що начальство зверху їм сказало, щоб Тимошенко ніхто не допомагав - нехай повзе до чергової частини, де стоять телефони", - сказано в документі, який процитував Власенко.

Власенко також зачитав, що вся інформація, що стосується Тимошенко, доповідається особисто генеральному прокурору. Повністю оприлюднити документ захисник Тимошенко відмовився, пославшись на те, що в ньому  йдеться не тільки про Юлію Абаплову, але й про інших осіб, які можуть постраждати.

Нагадаємо, нещодавнє інтерв'ю Юлії Абаплової спровокувало скандал за участю радника президента Ганни Герман. В інтерв'ю УНН (одночасно в інтернеті з'явився й відеозапис) Абаплова дала зрозуміти, що екс-прем'єр симулює погане самопочуття. Деякі оглядачі та журналісти вважають, що сайт УНН пов'язаний з радником президента Герман - ним нібито володіє її колишній помічник Дмитро Сагач. Герман заперечує будь-який зв'язок.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що інтерв'ю сусідки по камері Тимошенко - фальшивка.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини