RU

Супрун відреагувала на можливість звільнення

21.08.2019, 14:11
Супрун відреагувала на можливість звільнення - Фото
Уляна Супрун (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, на яких умовах вона б погодилася залишитися на посаді.

Відповідаючи на питання журналістів перед засіданням Кабміну, чи готова вона залишитися главою МОЗ і чи спілкувалися з нею з цього приводу, Супрун сказала: "Ми всі чекаємо до 29-го (29 серпня відбудеться урочисте засідання новообраної Ради, - ред.), подивимося, що буде відбуватися. Президент буде виступати, покаже нам шлях, напрям, вектор країни".

В той же день, сказала вона, можливо, буде представлений і прем'єр-міністр, який і сформує новий склад уряду.

На уточнююче запитання, чи хоче вона залишитися в кріслі міністра, Супрун відповіла, що це буде залежати від нового прем'єра.

"Залежно від того, як буде сприйматися політика трансформації охорони здоров'я. Якби була своя команда, фінансова і політична підтримка, щоб трансформація далі тривала - думаю, кожен залишився б на своїй посаді і далі працював, кожен член нашого уряду", - сказала вона.

Говорячи про те, чи має намір Офіс президента продовжувати розпочату нею медреформу, Супрун наголосила: "Все, що ми почули від них, що вектор реформ - правильний, і багато хорошого було зроблено на первинній ланці, і що люди чекають, щоб це сталося і на вторинній ланці".

За її словами, у багатьох в Офісі президента і серед новообраних депутатів "немає великого розуміння, що відбувається в медичній сфері".

Вона зв'язала негативне ставлення до медреформи з тим, що ЗМІ акцентують увагу на недоліках, а не позитиві. Супрун зазначила, що не передбачається будь-яких змін в законодавстві з цього приводу, і медреформа має тривати.

  • 27 липня глава виборчого штабу партії Слуга народу Олександр Корнієнко повідомив, що йому відома поки тільки одна кандидатура на пост міністра охорони здоров'я - Михайло Радуцький, власник мережі приватних клінік "Борис".
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини