Супрун відреагувала на можливість своєї відставки

29.07.2019, 15:45
Супрун відреагувала на можливість своєї відставки - Фото
Уляна Супрун (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

В.о. міністра охорони здоров'я зазначила, що "охорона здоров'я має бути поза політикою незалежно від соціального чи матеріального статусу"

Поки команда МОЗ продовжить роботу над змінами в системі охорони здоров'я до нових кадрових призначень в Кабміні. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Я думаю, що ми повинні дати шанс, щоб все це було зроблено. Не вирішувати ті речі, перед тим, як сам президент і прем'єр-міністр будуть вирішувати. А це, що ми говорили з самого початку - ми тут, ми далі працюємо в міністерстві. Як залишимося, будемо далі працювати. Як не залишимося - передамо всю роботу, яка вже була зроблена, плани, які далі повинні відбуватис ", - зазначила Супрун.

Вона підкреслила, що охорона здоров'я має бути поза політикою незалежно від соціального чи матеріального статусу, пише Укрінформ.

"Лікарі повинні далі спокійно працювати і передавати один одному знання і роботу, яка буде зроблена. Тому спокійно чекаємо. Ми почули багато разів публічно, що це буде продовжуватися", - сказала Супрун.

У разі, якщо не увійде до нового складу Кабміну, Супрун планує видати книгу про здоровий спосіб життя і залучати іноземні інвестиції в українську систему охорони здоров'я.

12 липня Супрун відреагувала на пропозицію президента  Володимира Зеленського  про посилення люстрації.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами