RU

Супрун і Гриневич: Дітей без щеплень не візьмуть в школи

14.08.2019, 16:01
Супрун і Гриневич: Дітей без щеплень не візьмуть в школи - Фото
Уляна Супрун (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун  і міністр освіти і науки  Лілія Гриневич  розповіли на прес-конференції, що діти без щеплень повинні навчатися індивідуально, і закликали всіх батьків зробити дітям щеплення до 1 вересня.

Супрун заявила, що лікарям заборонено давати довідки для шкіл і дитячих садів, якщо дитина не щеплена відповідно до національного календаря щеплень. Вона закликала батьків не просити лікарів порушувати закон, оскільки з наступного року за підробку довідки буде наставати кримінальна відповідальність.

У свою чергу, Гриневич повідомила, що дитячі садки і школи не братимуть дітей, у яких відсутня довідка про щеплення. Вона нагадала, що це вимога закону і є відповідне рішення Верховного суду.

У разі, якщо дитина не вакцинована, медперсонал навчальних закладів та сімейні лікарі повинні підказати, якими чином можна зробити відсутні щеплення. Супрун запевнила, що лікарні на 100% забезпечені вакцинами.

Гриневич розповіла, що робити, якщо відсутність щеплень у дитини викликана переконаннями батьків. У такому випадку потрібно подавати заяву керівнику школи або дитячого садка про індивідуальн або дистанційне навчання. Вона висловила впевненість, що держава забезпечить право на освіту для кожної дитини, але присутність нещеплених дітей не повинно створювати загрозу іншим дітям.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини