RU

Сумський мер підтримав Мірошниченка, який зніс пам'ятник Леніну

17.02.2013, 16:12
Сумський мер підтримав Мірошниченка, який зніс пам'ятник Леніну - Фото
Залишки пам’ятника Леніну в Охтирці (фото - mvs.gov.ua)

Мер Сум Геннадій Мінаєв підтримує дії активістів ВО Свобода по знесенню пам'ятника радянському диктатору Володимиру Леніну в місті Охтирка Сумської області.

Мінаєв наголосив, що не підтримує діяльність народного депутата Ігоря Мірошниченка, але в питанні ставлення до комуністичного тоталітарного минулого вони - союзники. "Його діяльність я не підтримую. Причому, іноді категорично. Але до його лютої ненависті до комуністів завжди буде додаватися моя люта ненависть. Тут ми повні союзники!" - написав мер на своїй сторінці в Facebook.

За словами Мінаєва, він повністю солідарний в цих діях із Мірошниченко і аплодує йому. "На грані Закону, але він зробив праве діло! Тим більше, виконуючи указ президента України, так би мовити, на основі норм "прямої дії", - відзначив Мінаєв.

"Зараз комуняки почнуть верещати як голодні поросята, та ще припишуть цій бетонній ідол-статуї значення якого-небудь пам'ятника архітектури місцевого значення. В жорсткий ігнор!" - підкреслив Мінаєв.

Також він запропонував активістам Свободи знести два пам'ятники Леніну в Сумах, зазначивши, що вони не значаться на балансі Сумської міської ради.

Нагадаємо, 15 лютого в місті Охтирка Сумської області більше десяти прихильників партії Свобода на чолі з народним депутатом Ігорем Мірошниченком зруйнували пам'ятник лідеру Жовтневого перевороту, радянському диктатору Володимиру Леніну.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини