RU

Судові тяжби за ТВі можуть зайняти роки, - медіа-юрист

24.04.2013, 12:52
Судові тяжби за ТВі можуть зайняти роки, - медіа-юрист - Фото
bbe1e2968f582fd151932e33cb47e43b.jpg
отюжинська зазначила, що швидкого судового вирішення питання в Україні з приводу ТВі не буде. "Якщо дійсно співзасновники між собою не домовляться... Ми будемо бачити судові процеси в США, оскільки це громадяни США, і в Україні - з оскарження дій державного реєстратора, оскільки це українська юридична особа", - сказала вона, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім цього, на її думку, старі власники каналу можуть сподіватися на те, що після проходження всіх процедур в Україні вони зможуть подати заяву до Європейського суду, і по Україні може бути винесено рішення, як це, наприклад, було зроблено у справі Совтрансавто. "Потім, на підставі рішення Європейського суду, може Верховний суд України переглядати ці рішення. За часом це 4, 5, 6, 7 років", - додала вона.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ зы зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини