RU

Суддю у справі Луценка проводили в дорадчу кімнату зі скандалом

17.01.2012, 11:47
Суддю у справі Луценка проводили в дорадчу кімнату зі скандалом - Фото
Фото: nso.org.ua
Колегія суддів Печерського районного суду Києва пішла у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за заявою адвоката екс-міністра МВС Юрія Луценка Олексія Баганця про відвід головуючого судді Сергія Вовка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець заявив, що головуючий суддя Вовк не дотримується принципу рівності і змагальності сторін у процесі. "Вважаємо, що головуючий у справі суддя Вовк не може брати участі в цій справі, оскільки його дії та бездіяльність щодо дотримання вимог закону викликають серйозні сумніви в його об'єктивному дослідженні матеріалів справи", - сказав Баганець.

Також Баганець вважає, що суд неправомірними рішеннями Вовка застосовує дисциплінарні заходи до адвокатів, які не можуть бути на засіданнях у зв'язку із зайнятістю в інших процесах.

Баганець додав, що підставою для додаткових сумнівів в об'єктивності Вовка є кримінальні справи, які порушувалися стосовно нього за фактом прийняття незаконних рішень.

Сторона звинувачення попросила клопотання відхилити. Прокурор Віктор Клименко назвав заяву про відведення тиском на суд. Його підтримали інші прокурори. "На мою думку, в черговий раз захисник Баганець свідомо перекручує факти кримінальної справи. Це свідома спроба затягнути розгляд справи, і спроба схилити громадську думку до якихось коментарів з цього приводу. Захист розуміє, що в залі присутні ЗМІ, я вважаю, що все це спрямовано на те, щоб вплинути на громадську думку і на сам суд", - сказав прокурор Дмитро Лобань.

Заслухавши думку прокурорів, суд вирішив піти у дорадчу кімнату.

"А думка інших, що не враховується? Мені слова не дають?", - запитав Луценко. Вовк відповів, що заява про відвід підписана всіма представниками захисту і підсудним.

"Я маю право приймати участь в обговоренні. Ви поставили на обговорення питання. Для всіх, а не тільки для обвинувачення. Відколи мене позбавляють слів у цьому засіданні?", - Луценко перейшов на підвищені тони.

"Ви підписали цю заяву", - повторив Вовк. "Ну і що, у мене є право до вас звернутись!", - але судді вже залишили зал.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини