Суддям Верховного суду порібно скласти іспити

28.08.2015, 13:22
Суддям Верховного суду порібно скласти іспити - Фото
Фото: zn.ua

Кваліфікаційна оцінка почнеться з суддів Верховного суду, яких перевірять до кінця вересня

У вересні Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) почне кваліфікаційне оцінювання суддів, яке триватиме два роки. Про це на прес-конференції повідомив голова ВККСУ Сергій Козьяков, повідомляє Укрінформ.

"Перший, хто підлягає оцінці, - це 46 суддів Верховного суду. Ми до кінця вересня закінчимо їх оцінки", - зазначив Козьяков. У ВККСУ відзначають, що метою оцінки є перевірка можливості судді здійснювати правосуддя в тому суді, де він працює.

Оцінка буде проходити в три етапи: письмове тестування і рішення практичної задачі, дослідження суддівського досьє, і співбесіда з суддею.

Після суддів ВСУ кваліфікаційну оцінку пройдуть судді вищих спеціалізованих судів, а також судді апеляційних судів. Первинна оцінка суддів місцевих судів буде проводитися за окремим графіком, у тому числі, паралельно з суддями апеляційних та касаційних інстанцій.

Планується, що первинне кваліфікаційне оцінювання пройдуть 46 суддів ВСУ, 90 суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, 97 суддів Вищого господарського суду, 83 судді Вищого адміністративного суду, а також 2022 судді апеляційних судів і 5576 суддів місцевих судів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить