RU

Суддя відмовилася давати Луценку дані комп'ютерного відбору

23.04.2012, 10:15
Суддя відмовилася давати Луценку дані комп'ютерного відбору - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська відмовилася надати екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку документи, що підтверджують її призначення головуючим суддею по розгляду його кримінальної справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, клопотання про надання даних комп'ютерного відбору суддів Луценко заявив на початку сьогоднішнього засідання. "Надайте мені документи, згідно з якими ви називаєте себе головуючою з цього процесу", - сказав він.

Суддя відхилила це прохання, зазначивши, що учасники процесу мають право звернутися з письмовими заявами до адміністрації Печерського суду й отримати всі дані, які їх цікавлять, про працевлаштування судді Медушевської та її призначення на слухання цієї справи.

Нагадаємо, в Печерському районному суді міста Києва розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - Валентином Давиденком. Цей епізод був виділений в окрему справу.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини