RU

Суддя відмовила захисту Луценка в своєму відводі: немає підстав

13.06.2012, 11:17
Суддя відмовила захисту Луценка в своєму відводі: немає підстав - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Суддя у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Анна Медушевська відмовилася задовольнити заяву про відвід, зроблену захистом.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Медушевська зазначила, що Кримінально-процесуальний кодекс містить вичерпний перелік підстав для відводу судді, але в заяві адвокатів такі підстави вказані не були.

Нагадаємо, раніше про відвід заявив адвокат Ігор Фомін. На його думку, суддя Медушевська не може розглядати справу, оскільки брала участь у її розгляді ще до виділення епізоду із зовнішнього спостереження за водієм колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка в окреме провадження.

За словами Фоміна, в ході розгляду справи суддя допускала порушення прав Луценка на захист і права на справедливий суд, при цьому у судді сформувалася думка про вину Луценка й таким чином вона не може розглядати справу об'єктивно.

Нагадаємо, що у цій справі Луценко звинувачується в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини