RU

Суддя відмовила адвокатам Тимошенко у відводі

01.12.2011, 12:35
Суддя відмовила адвокатам Тимошенко у відводі - Фото
Фото: ЕРА
Суддя-доповідач Олена Ситайло, яка розглядає апеляцію на вирок Юлії Тимошенко, відхилила клопотання адвоката Юрія Сухова про свій відвід.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідне рішення Ситайло оголосила, повернувшись з дорадчої кімнати. "Заслухавши аргументи сторін, вважаю, що підстав для відводу судді немає", - сказала вона.

За словами Ситайло, автоматизована система дійсно спочатку визначила суддею у справі Ірину Горб, яка 29 листопада написала заяву про самовідвід. Своє рішення Горб пояснила тим, що раніше розглядала справи стосовно колишнього першого заступника глави Нафтогазу Ігоря Діденка, що виключає можливість слухання нею справи Тимошенко.

Ситайло розповіла, що повторний розподіл справи автоматизованою системою визначило суддею її. При цьому суддя запевнила, що цей розподіл відбувався без стороннього втручання.

Попереднє засідання з розгляду апеляції триває.

Раніше адвокат Сухов аргументував клопотання про відвід тим, що суддя-доповідач Олена Ситайло була призначена практично за день до слухання справи. "Обсяг матеріалів справи великий, підготуватися за два дні було неможливо. Це викликає сумнів в об'єктивності судді. Тому я заявляю відвід судді Ситайло", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини