RU

Суддя у справі розповіла про хвороби Тимошенко

20.12.2011, 11:46
Суддя у справі розповіла про хвороби Тимошенко - Фото
48fa90c6b11569166caa893ad4f8a424.jpg
Народний депутат Сергій Власенко має намір заявити відвід судді Олени Ситайло за розголошення лікарської таємниці.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Олена Ситайло зазначила, що Юлія Тимошенко на засідання не доставлена. Хоча про його проведення була повідомлена належним чином.

Вона також зачитала довідку медчастини СІЗО, в якій вказувалося, що протипоказань для участі в процесі у Тимошенко немає.

Коли суддя почала зачитувати цю довідку повністю і почала озвучувати висновок лікарів про хвороби, встановлені у Тимошенко, зокрема про її підшкірні гематоми, зі свого місця підвівся Власенко і заявив, що у нього є відвід судді. Власенко обурився, що Ситайло розголошує лікарську таємницю, оскільки не має права називати діагноз Тимошенко.

Присутні в залі народні депутати почали голосно скандувати "Ганьба!" і заглушили подальші слова судді, яка продовжувала читати довідку і не реагувала на вимогу Власенка заявити їй відвід.

"Совісті у вас немає", - обурився Власенко, але Ситайло таки дочитала довідку.

Власенко зазначив, що, зачитуючи резулятивну частину медичної довідки, в якій були зазначені діагнози Тимошенко, суддя порушила закон, зокрема закон про захист персональних даних.

"Спробою розголосити конфіденційну інформацію Ситайло в черговий раз довела свою повну ангажованість", - вважає Власенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини