RU

Суддя у справі Луценка скасував розгляд інших справ

17.01.2012, 17:25
Суддя у справі Луценка скасував розгляд інших справ - Фото
Суддя Сергій Вовк слухає вже шостого свідка за сьогодні
У Печерському районному суді Києва вже більше восьми годин триває судове засідання з розгляду кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за весь цей час суд зробив лише одну півгодинну перерву. Примітно, що згідно з розкладом засідань суддів, у головуючого судді Сергія Вовка починаючи з 14:00 призначено слухання інших справ. Раніше, якщо у суддів були призначені інші засідання, слухання справи переносилось.

В ході сьогоднішнього засідання суд вже допитав п'ятьох свідків. Зокрема, свідок Людмила Кулик, яка в 2005 році працювала заступником голови Печерської районної державної адміністрації м. Києва заявила, що "Луценка вона бачила по телевізору".

Кулик розповіла, що вона візувала проект розпорядження про виділення квартири водієві екс-міністра Леоніду Приступлюку. "Я перевіряла, чи відповідає проект розпорядження інструкції діловодства, чи завізований він всіма посадовими особами та чи відповідає нормативним правовим актам... Це розпорядження я ніяк не виділяла серед інших документів", - наголосила Кулик.

Ще один свідок, Олександр Лихолат, який у 2008-2009 роках працював заступником директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України розповів, що він підписував платіжне доручення на перерахування коштів палацу "Україна" за надані послуги.

За словами свідка, підставою для оплати був договір з палацом "Україна" та акт виконаних робіт.

Лихолат додав, що документи щодо святкування Дня міліції візувалися юристами, господарським управлінням, Департаментами кадрового та ресурсного забезпечення.

"Законність документів перевіряв кожен структурний підрозділ. У мене особисто також претензій не було", - сказав він.

Зараз у суді триває допит шостого на сьогодні, і 64-го в цілому свідка у справі - Михайла Цимбалюка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини