RU

Суддя у справі Луценка отримала квартиру майже за мільйон

18.02.2013, 16:54
Суддя у справі Луценка отримала квартиру майже за мільйон - Фото
Юрій Луценко
Суддя Тетяна Широян, на яку розподілено справу Юрія Луценка у Вищому спеціальному суді України, отримала квартиру вартістю близько 800 тис.грн. Про це йдеться у відповіді суду, передає Українська правда.

У відповідь сказано, що Широян отримала квартиру 24 грудня 2012 року. Квартира була придбана ВССУ у Київміськбуду в серпні минулого року. За вісім квартир ВССУ заплатив 6,5 млн.грн., тобто середня ціна квартири склала близько 800 тис.грн.

Як відомо, адвокати Луценка подали касацію до Вищого спецсуд ще в серпні, але дату розгляду справи досі не призначено - спочатку у суду не було приміщення, щоб вивчити секретний том справи, потім кілька місяців судді отримували доступ до держтаємниці. 3 січня Печерський суд передав ВССУ секретний том справи. Однак у той же день суддя Широян пішла на лікарняний, термін якого 2 лютого був продовжений ще на 20 днів - до 22 лютого суддя не з'явиться на роботі.

15 січня в справі було проведено повторний автоматичний вибір судді, але 17 січня результати були скасовані. Як сказано у відповіді суду, результати скасували через "незначний термін" перебування судді Широян на лікарняному. Проте за інформацією журналістів, автоматичний розподіл скасували, оскільки справа дісталася заступнику голови суду Михайлу Вільгушинському, тому ж судді, який влітку приймав рішення про незаконність порушення справи проти Леоніда Кучми.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини