RU

Суддя погрожує видалити Луценка за "дебілів" на адресу прокурорів

27.07.2012, 12:10
Суддя погрожує видалити Луценка за
Юрій Луценко
Суддя Анна Медушевська загрожує видалити  Юрія Луценка із залу суду за нецензурні висловлювання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як представники прокуратури заявили про те, що заявлені захистом клопотання виходять за рамки даної справи, Луценко відзначив, що сформована ситуація нагадує йому анекдот: "Шерлок Холмс і Ватсон прокинулися вночі на природі. Шерлок Холмс запитує: Ватсон, що ви бачите? Той каже: Зірки на небі. - А ще? - Ну, зараз земля увійшла в певну фазу. - А ще?, - довго перебирав Ватсон. Зрештою Холмс не витримав і сказав йому: "Ватсон, ви ідіот, у нас намет спіонерили".

Луценко підкреслив, що обвинувачам майже три години розповідали про необхідність виклику свідків, підписи яких стоять під документами, а також про документи, на підставі яких велася кримінальна справа.

"Вони кажуть, що це виходить за рамки. Я розумію, що в нинішній прокуратурі працюють тільки ті, у кого ампутовано совість і розум. Але не можна ж це так всім демонструвати. Клоуни! Хоча б прикидаються розумними! .. Як можна сказати, що виходять за рамки розгляду цієї справи свідчення Приндюк, яка винесла постанову про дозвіл прослуховувати телефони Давиденка? Поясніть, як це за рамками? Я б не робив розумну морду, Лобанов ", - сказав Луценко, звертаючись до представника обвинувачення - прокурора Лобаня.

Після цього суддя Медушевська зробила Луценку зауваження за порушення порядку в судовому засіданні. "У нас Лобань, а не Лобанов в суді, якщо ви не в курсі. Якщо ви його ототожнюєте, це ваші проблеми", - сказав Луценко.

Ще одне зауваження суддя зробила Луценку за "нецензурні" вислови. "Добре, будемо виражатися цензурно. Звертаюся цензурно: яким дебілом треба бути, стверджуючи, що Перч і Голомша, підписи яких знаходяться в матеріалах кримінальної справи ...", - продовжив Луценко, але суддя перервала його, зазначивши, що якщо він ще раз порушить порядок, то буде видалений із залу. "Дякую. Обов'язково порушу. Чесне слово, бути присутнім при цьому ідіотизмі, який називається судовим розглядом, в якому ви дозволяєте вести себе таким чином прокуратурі, просто ганьба для мене як для керівника МВС", - заявив екс-міністр внутрішніх справ.

За його словами, витребувати документи, на основі яких він має намір захищатися, - це його право.

При цьому Луценко підкреслив, що вже четвертий раз не може витребувати в суді положення інструкції, з якого випливає, що заступник голови МВС Петро Коляда не мав права закривати ОРД, за яким проходило стеження за Давиденком. Луценко процитував прокурора Лобаня про те, що немає ніякої необхідності залучати даний документ до матеріалів справи, так як з ним можна ознайомитися в Інтернеті. "Тільки дебіл може не знати, що інструкції 007 немає у вільному доступі - вона секретна. Скажіть мені, яким цензурним словом це назвати?" - запитав він. Луценко також порекомендував судді поцікавитися у експертів інституту Поплавського, чи є слово дебіл нецензурним.

Нагадаємо, раніше прокурори змінили звинувачення Луценка по другій кримінальній справі - щодо стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком. Прокурори більше не бачать в діях екс-міністра Луценка зловживання службовим становищем, але звинувачують його у службовій халатності. Якщо раніше Луценку загрожувало до десяти років ув'язнення у другій справі, то тепер - не більше трьох. Тобто навіть максимальне покарання у новій справі не вплине на загальний термін ув'язнення екс-міністра.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини