RU

Суддя-колядник заробить навіть у в'язниці: випустив книгу

29.08.2013, 12:37
Суддя-колядник заробить навіть у в'язниці: випустив книгу - Фото
Ігор Зварич

Через два тижні опальний екс-суддя Ігор Зварич, який відбуває десятирічний тюремний термін в Менській колонії за отримання хабарів майже на 1 млн.грн, нагадає про себе на форумі у Львові своєю книгою. Про це розповів директор видавництва Саміт-книга Ігор Степурін, який випустив перший тираж.

Як пише газета
Сегодня, Степурін розповів: "На форумі видавців буде презентована перша книга його (Зварича, - ред.) трилогії: "Mein Kampf in Ukraine. Книга перша. Суддя-комуніст". Презентацію художньо-документального твору буде робити його син Віктор. З 20- х чисел вона надійде в продаж".

Коштувати книга Зварича буде близько 70 грн.

Нагадаємо, влітку в інтерв'ю журналістам Зварич розповів, що завершує роботу над першою книгою трилогії "Mein Kampf in Ukraine" ("Моя боротьба в Україні"). "Кожна книга - шокуюча правда про невідому більшості сторону судової системи в Радянському Союзі і Україні з вуст колишнього комуніста, судді, голови апеляційного суду", - сказав він.

Кримінальну справу проти тодішнього голови Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича було порушено наприкінці 2008 року. У будинку голови суду, в його робочому кабінеті і кабінетах шести його колег співробітники СБУ і Генеральної прокуратури вилучили $1 млн. і 2 млн.грн. У своє виправдання Зварич заявив, що близько $100 тис. він просто "наколядував". "Є в українців така звичка, ви тільки не смійтеся, посівати новий кабінет: хто копійками, хто гривнею, хто доларом", - виправдовувався Зварич незадовго до арешту під регіт представників ЗМІ.

У вересні 2011-го Оболонський райсуд Києва засудив колишнього голову суду до 10 років позбавлення волі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини