RU

Суддя знов намагався підняти Тимошенко, але не зміг

11.07.2011, 11:04
Суддя знов намагався підняти Тимошенко, але не зміг - Фото
c0c2390236977e5fac0dde8b35178441.jpg

Суддя знов намагався підняти Тимошенко, але не зміг

Суддя Родіон Кірєєв (на фото) знов намагається підняти Юлію Тимошенко зі свого місця, і знов безуспішно.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя зажадав видалити із зали судових засідань одного зі свідків - Михайла Ливинського. Після суперечок між захистом і суддею Юлія Тимошенко зажадала від суду можливості зробити заяву.

Свою заяву з приводу дій головуючого судді Родіона Кірєєва Тимошенко почала робити сидячи.

"Я хочу зробити заяву", - почала Тимошенко, але Кірєєв її зупинив: "Звертаючись до суду, ви повинні це робити стоячи… Звертайтеся до суду у встановленому порядку… Встаньте і робіть заяву". Тимошенко продовжила свою промову, не поворушившись: "Ні у мене, ні у моїх захисників немає жодної можливості захищати мене від беззаконня, від агресії, від Януковича, який замовив все це судилище і все це шоу…"

Кірєєв знову перервав Тимошенко: "Підсудна! Суд робить вам попередження… Ви виходите за межі розгляду даної справи. Ви повинні звертатися до суду стоячи. У зв'язку з порушенням вами вимог Кримінально-процесуального кодексу України суд робить вам зауваження і попереджає про неприпустимість таких дій надалі. Продовжуйте вашу заяву".

Тимошенко з місця так і не встала. "Я не підіймаюся перед судом тільки тому, що це єдиний спосіб захисту, який у мене залишився. Я упевнена, що всі вироки вже написані. Сама суть і незаконність всього, що робить головуючий, говорить про те, що не цікавить нікого ні фіктивний захист, ні справедливість і правда в цьому суді. Це спосіб мого протесту. Я не встаю, тому що не вважаю цей суд справедливим, законним, чесним, вважаю це фарсом і судилищем, який виконується на замовлення Віктора Януковича. І, до речі, хочу сказати, що мене глибоко здивувало, що говорив на прес-конференції президент країни..."

При другій згадці Януковича знов заговорив Кірєєв: "Ви хотіли зробити заяву з приводу дій головуючого в справі. Якщо ваші заяви не стосуються предмета розгляду даної справи, якщо вони направлені до засобів масової інформації, ви зможете звернутися до них поза залою засідань".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини