RU

Суддя відсторонив Власенка від захисту Тимошенко

18.07.2011, 14:01
Суддя відсторонив Власенка від захисту Тимошенко - Фото
6c07dc2156239dfcf7ed6112db9d5748.jpg

Суддя відсторонив Власенка від захисту Тимошенко
Суд відсторонив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка (на фото) від участі в судовому процесі. Таке рішення прийняв суддя Родіон Кірєєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в цей час на лаві біля Тимошенко немає адвокатів.

Нагадаємо, Кірєєв пояснював свою ініціативу про відсторонення Власенка неналежною процесуальною поведінкою адвоката і його неповажним ставленням до суду. Захисник з самого ранку намагався зробити декілька заяв у відповідь на дії судді і відмовлявся сидіти в присутності суду, посилаючись на те, що Кримінально-процесуальний кодекс до цього не зобов'язує.

Зробивши Власенку декілька зауважень, Кірєєв поставив питання про його відсторонення. У залі роздався гул, Тимошенко сказала: "Фашисти". "Підсудна, до кого ви звертаєтеся?" - спитав Кірєєв. "Ні до кого. Підсудна звертається до мене", - сказав Власенко замість своєї підзахисної. Кірєєв повторив запитання. За Тимошенко знову відповів Власенко: "Підсудна відмовляється відповідати на питання. Це її право".

Раніше сьогодні Тимошенко заявила, що подала судді клопотання про залучення чотирьох нових адвокатів. Двоє з них представляють американську юридичну компанію Covington & Burling LLP і аудиторську компанію BDO, ще двоє - Микола Сірий та Олександр Плахотнюк - є українськими адвокатами.

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини