RU

Суддя пішов думати, що робити із запобіжним заходом для Тимошенко

05.08.2011, 15:13

Після допиту Миколи Азарова суддя Родіон Кірєєв повернувся до клопотання прокурора Лілії Фролової про зміну запобіжного заходу для Юлії Тимошенко. Фролова підтримала клопотання, Тимошенко з адвокатом заперечили проти нього.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв указав, що для того, щоб встановити причини порушення Тимошенко норм КПК, суду треба отримати відповіді на декілька питань. "Скажіть, де ви проживаєте?" - спитав він. "Все вказано в матеріалах справи", - відповіла Тимошенко.

Кірєєв докорив Тимошенко тим, що вона після кожного судового засідання відмовляється приймати у секретаря повістку на чергове засідання: "Секретар кожний раз намагається вам її вручити, ви відмовляєтеся, що фіксується судом".

"Але я приходжу кожного разу на засідання", - заперечила вона.

Суддя нагадав, що сьогодні Тимошенко спізнилася на засідання, що також є порушенням.

Тимошенко нагадала, що її намагаються заарештувати з періодичністю один раз на декілька судових засідань, і попередила, що подасть зустрічне клопотання про те, щоб запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд був знятий, оскільки її поведінка не вимагає такої міри.

Суддя пішов у кімнату для нарад до 15:40.

Нагадаємо, клопотання про зміну запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на більш суворий заявила прокурор Лілія Фролова. Тимошенко запропонувала держобвинуваченню одразу перейти до клопотання про розстріл. "Дайте їй револьвер", - сказала Тимошенко.

В залі суду знаходяться журналісти, народні депутати, представники посольств, зокрема, аташе посольства США з прав людини Метт Сттафорд.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини